| anonim_4396 a întrebat:

Iubitul meu vrea sa ne despartim, dar eu il iubesc. Ce pot face ca il fac sa ma iubeasca din nou?

6 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Sa găsești pe altcineva care sa te iubească.

| RAY a răspuns:

Are el un motiv nu? care e motivul de fapt?

| Gabriela1Gbby a răspuns (pentru RAY):

Pai am avut niste intamplari cam neplacute in trecut(a fost mai mult vina lui), dar eu l-am iertat si acum vrea sa ne despartim sad

| RAY a răspuns (pentru Gabriela1Gbby):

Trist,daca nu vrea sa va impacati sa imi dai mesaj poate te impaci cu mine

| Freya1 a răspuns:

Pai depinde de ce vrea sa va despartiti explicane ca sa stim sa te sfatuim

| sofisis a răspuns:

Este o intrebare mult prea generala. Depinde cati ani aveti. Depinde de cat timp sunteti un cuplu. Depinde ce lucruri v-au adus in acest punct. Depinde de prea multe variabile ca sa te putem sfatui. Din pacate...