| reihiuke a întrebat:

Joaca cineva balena albastra? si de ce jucati?

5 răspunsuri:
| Mosotti a răspuns:

Eu as vrea sa-l testez sa vad cum e asa de amuzament, unde este jocul? Cum pot sa-l joc? Ca l-am cautat de am capiat si nimic.

| Mayhem666 a răspuns:

Nu joc, pentru ca daca as vrea sa mor, as putea sa o fac imediat, nu sa stau si sa astept 50 de zile ca sa termin jocul. Oricum, sunt prea fricos ca sa il incerc, si chiar daca nu as fi fricos, tot nu l-as incerca.

| AlbNegru09 a răspuns:

De curiozitate joc prosti!

| AnneAnneVanatoareaDeVampiri a răspuns:

Nu joc asa ceva
Este un joc sinucigaș

| Mosotti a răspuns (pentru AnneAnneVanatoareaDeVampiri):

Si ce daca? Te poti juca sa te amuzi doar, nu sa faci ce se zice acolo, eu chiar vrea sa vad cum e dar nu gasesc de unde sa-l iau, nu stiu de unde-l iau si il luau aia care-l jucau! De unde se poate lua?