| Barney a întrebat:

Joc samp de vreo 2 ani...si am vazut ca unii playeri au un deagle in mana si alearga cu tinta pusa...si vreau sa stiu cum alerg si sa am tinta pusa?

2 răspunsuri:
| SummertimeSadness a răspuns:

Asa...ai auzit de San Andreas Mods? Cauta pe gogle la topicul arme si o sa-ti pui chesti noi ca:Mai multe arme,Armele sa arate mai misto, Sa ti pistolu intr-o mana etc.Dar astea iti pot virusa pc sau exista probabilitatea ca admini sa creada ca e hack si sa iti dea ban sau CK, FPK ETC.

| Barney explică:

De fapt despre ce intreb eu aici nu este mod...este un bug al jocului la fel cum este c-bug / c-shoot, iar despre ce spun eu se numeste slow slide (ceva de genul)