| Baschetbalistu_Andrei_1996 a întrebat:

Joi am programare la tatuaje. Ma poate afecta in domeniile ca arhivar si terapeut? Va fi pe antebrat...

Răspuns Câştigător
| Totenkampf a răspuns:

Pe cine crezi că interesează faptul că ai un tatuaj atât timp cât iți faci treaba bine. Și dacă interesează ceva doar nu-ti pasă de părerea unor comuniști, i-am batjocori pe cei morți pentru libertate. Adică un tatuaj personal îmi inspira un spirit liber, personal aș vrea un așa terapeut.

3 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

Depinde, sunt persoane care te critică din cauza unui tatuaj.

| Furnicuta000 a răspuns:

Nici nu cred ca va mai exista meseria de arhivar peste cativa ani si oricum posturi sunt foarte putine si toate ocupate sau promise altcuiva, in plus salariul e foarte mic. Asta asa ca un sfat bonus.
Si te pot afecta tatuajele daca dai peste un angajator cu pareri preconcepute, sunt multi angajatori care nu prea aleg persoane cu tatuaje (in multe domenii). Dar exista tatuaje temporare

Răspuns utilizator avertizat