| Serhanutza07 a întrebat:

Joi ar trebui sa merg intr-o excursie gratuita la Predeal, dar fix joi am test la chimie si vineri la isto.Intrbarea mea este sa merg sau nu in excursie?

4 răspunsuri:
| FadetoBlack a răspuns:

Nu cumva să pleci.
Acasă, să înveţi.

| XBrunetteX a răspuns:

DU-TE!
In locul tau nu m-as mai gandi laughing
As face orice sa scap si eu de testul' la isorie de maine laughing

| Cenusareasa09 a răspuns:

Parerea mea e sa vorbesti pana joi cu profii sa-i intrebi daca te poate asculta in alta ora... si daca da du-te in excursie, si pentru urmatoarea ora de istorie si chimie te pregatesti.
Exersie placuta daca te hotarasti sa mergi... si mult succes la scoala.

| Lavii2000 a răspuns:

Du-tee! Distractiee. Teste o sa mai ai.