| Alee_6805 a întrebat:

Jucati lady popular? Va rog fumos explicati'mi si mie ce trebuie sa fac la master minsd.Am citit instructiunile dar nu le'am inteles.Multumesc.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intra aicihttp://www.youtube.com/watch?v=EQ5-o_WVHMI&feature=related

3 răspunsuri:
| LoveJames a răspuns:

Trebuie sa alegi din culorile de sus:albastru, galben, verde, rosu, portocaliu, negru 4 culori si sa le asezi in spatiul gol.(le asezi asa cum vrei)apoi iti va da langa culorile alese buline negre sau cercuri albe. daca ai buline negre inseamna ca ai ghicit culoarea si locul daca primesti un cerc alb inseamna ca ai ghicit culoarea dar nu si locul.si faci asa pana cand ghicesti combinatita perfecta

| Gabitzzza a răspuns:

Jocul nu e prea stralucit mie una mi se pare plictisitor si ciudat
pai trebuie sa alegi ce culori vrei tu de acolo si sale asezi in ce ordine vreai si crezi tu pentru ca,,, calculatorul se gandeste la o combinatie si tu trebuie sa o0 ghicesti

| Alinaga a răspuns:

Pai trebuie sa ghicesti combibnatiile alea daca vrei ti l fac eu pup si dupa, casa nu ti fie frica ca ti fur contul poti sa ti schimbi parola pup