| TeoPT a întrebat:

Justin Bieber a murit in urma cu 2 ore intr-un accident de masina, in timp ce se intorcea acasa de la un concert.cryingcryingcrying In curand o sa inceapa sa apara asta pe toate site-urile. La inmormantarea lui sunt invitati si fani. Cine vrea sa se duca, sa imi dea mesaj privat sa va dau site-ul sa va inregistrati crying R. I. P cryingcrying Stiu ca asta nu e o intrebare, dar de cand am aflat asta simt ca intreaga mea viata se duce de rapa crying crying crying crying crying

Răspuns Câştigător
| AlerimxD a răspuns:

Când am citit primul rând din asta eram o. o, dar apoi am văzut că tu ai pus-o şi am început să râd.
You made my day!
Xoxo.

27 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Eu nu am nimic cu pustiulica asta. Mi-ar parea rau de gloata de fete care s-ar sinucide dupa el ca dupa M. Jackson

| Tweetymrrr a răspuns:

Nu acum pe bune. Si daca a murit si daca nu mie putin imi pasa. Nu mai face atata caz din nimicuri ...Asta te rog eu i-ao ca pe un sfat prietenescwinking

| Libelle a răspuns:

Si eu la fel.cand am vazut ca ai pus-o tu mi-am dat seama ca e glumalaughing
nu crapa dracii.

| TeoPT explică:

@AlerimxD - uite aici fata desteapta happy
@Kronstadt - cu cea mai mare placere laughing

| pwp a răspuns:

Saracutu justin rolling on the floor))))

| Диана a răspuns:

Şi eu care-mi făceam speranţe... oh go on

| Angel_5977 a răspuns:

Super si pomana unde o tine:devil)

| Eeeeeeeeeeee a răspuns:

oh go on baa

| YrINaismissingtheoldTPU a răspuns:

Mincinosuleee...nu ai ocupatie in viata? x(

| 인스피릿 a răspuns:

sad Nici nu stii cat speram sa fie adevarat. Am citit textul, apoi m-am uitat cine a postat. Ah. Nu ne mai da sperante false.

| 인스피릿 a răspuns:

BTW o, o Nu glumi nici in gluma in legatura cu acest lucru, pentru ca e posibil sa nu se mai intample.

| aLLii a răspuns:

rolling on the floor Justin e in viataaa laughing)

| ScandaL a răspuns:

Ar fi fost super tare laughing sa se scape lumea de un g... y dar suntem pedepsiti. sad

| D3utzaD3d3 a răspuns:

Tu chiar nu ai ce afce? oricum:cine e atat de prost sa te si creada? angry

| Maya_6425 a răspuns:

WoW Nu cred asa ceva! Chear daca ar fi ceva mirific ca acest copil sa dispara laughinglaughing

| andreeap a răspuns:

Daca mergi sa-mi aduci si mie niste colac caldlaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Săraca de tine laughing.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ne mai da sperante false.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ar fi ceva rau.Eu mi-as da tot cui il omoara.Sa scapam de el.Toti baietii sunt gelosi ca iubitelor lor le place de POPONAR sa zic asa Nici nu e frumos, nici nu si-a gasit macar o fata sa aiba relatie de 2-3-4 anilaughing (Eu am avut o relatie da ne-am despartit darotita luihappy Inca odata: Cine aclameaza ca vrea sa fie cu ALA, ar trebui impuscat :X ce bine ar fi! Asa nu mi-as mai taia venele in fiecare zi cand aud de el big grin

| summergirl25 a răspuns:

Eu sunt sigura ca Justin nu a murit! Si apropo, nu inteleg de ce ai scris asta pe TPU!

| DakotaXOXO a răspuns:

Bah tu nu esti sanatoasa la cap.Ala moare doar daca ii bubuie capu' si cum n-are ce sa puna in el,degeaba, ce face, ii explodeaza carapacea?laughingrolling on the floorlaughingrolling on the floorAcuma se crapa pamantu' in 2 c-a murit Dobitocenia Sa?

| tamara_7733 a răspuns:

Esti nebuna...

| tamara_7733 a răspuns:

Cum frate sa moara tu nu esti zdravana la cap? am citit asara ca va veni in europa in 2011 si tu publici din 2010

| gicu_5912 a răspuns:

Ala nu poate sa moara nici dac vrea

| Viki_8355 a răspuns:

Da sigur! aiurea, nu cred asa ceva. e o prostie si nici nu e haios.

| Balan_Costel_1975 a răspuns:

Dal in kizda masi era timpul sa moara. avea 19 ani si figurant... las sa se invete minte ca masina are frana

| Motoroi_Mihai_2000 a răspuns:

Trimitemi niste colac cald si niste mancare daca este!happy happy =)