| MariA00 a întrebat:

Justin Bieber, Selena Gomez, Demi Lovato, Miley Cyrus sau Taylor Swift?

P. S. Trebuie sa alegeti doar 1 ( preferatul vostru).

10 răspunsuri:
| MaryaSiAtÂt a răspuns:

Justin Bieber love strucklove strucklove strucklove strucklove struck

| MaryaSiAtÂt a răspuns:

Justin Bieber love strucklove strucklove strucklove strucklove struck / xoxoxoxo

| Element25 a răspuns:

Nu ascult muzica niciunuia...Dar sa zicem ca Demi happy

| AndutzaAndu a răspuns:

Selena Gomez.

| XxLorexX a răspuns:

Justin Bieber, categoric.

| Selenne a răspuns:

O admir foarte mult pe Demi Lovato:X.
A trecut prin multe,tot povestea ei mi se pare sad. Isi taia venele,se droga,a stat inchisa intr'o clinica de reabilitare-fara sa'i pese ca avea sa'i afecteze[poate] cariera,de ce va spune presa, de ce vor spune hate'rii.
Nu sunt fan, dar o admir enorm de mult si ii ador voceahappy.:X

| Ăi_7032 a răspuns:

Si daca nu ne place nici unul?! big grin rolling on the floor

| Doareeusiatat a răspuns:

Selena gomez

| Alis_5793 a răspuns:

Selena Gomez

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Selena Gomez