| TeUrSsCsYtEiUbEsC a întrebat:

Kine ghiceste ca mel ii are funda si vot:M-ai lasat in ploaie sa zac, departe de tine Te-ai intrebat vreodata cine te iubea mai mult ca mine? Am zeci de cuvinte si zeci de porunci Dar nu`mi pot imagina cum ai putea tu sa plangi Multi imi ziceau sa te las dar am continuat sa sper C-o sa primesc aripi vreodata si-o sa ma-naltz din nou la cer Ochii tai erau unici- singurul cristal din perete Iar prezenta ta ne facea sa parem ca doua vedete Lacrimile cad...cad pe zi ce trece. Sufletul meu ramane gol, se face tot mai rece...

Răspuns Câştigător
| copilu21 a răspuns:

Versuri Kydut- N-AM PUTUT! o sa o askult
versurile sunt super
:d

4 răspunsuri:
| Vanessa12 a răspuns:

Kydutz - N-am putut funda :*

| denisssa a răspuns:

Hei imi plac versurile. Nu stiu cine o canta sau cum se numeste dar anunta-ma si pe mine cand afli te rog pentru ca vreau sa o ascult happy Mersi

| NoChanceForUs a răspuns:

Habar n-am, Betmen-Codu` Lu` Da Vinci.

| yourfriend111 a răspuns:

Inafara faptului ca mi se pare ciudat ca ai folosit "ca" in loc de "c" m-ai am sa iti spun ceva : melodia se numeste "Kydutz - N-am putut" :*