| nyoentox2002 a întrebat:

Eu am o problema! Am un crush de 15 ani(eu am 18)pe care o iubesc enorm și am pierdut-o, vreau sa o recâștig. Ce sa FAC?
O să îi treacă? Oare peste cât timp?
Gen e mai complicat cu fata aia, oricum ar fi mult de spus!
Sora geamănă m-a blocat de pe contul ei și am întrebat-o pe sora ca de ce m-a blocat și mi-a zis că s-ar putea sa se împace cu fostul ei și a zis ca eu ii stau mereu în cale. Apoi m-am gândit să fac un cont fake de fată și să AFIȘEZ pe Facebook relația mea cu ea, apoi crush-ul mi-a dat unblock și o zis că cu ea nu am ce discuta și am zis ca am testat-o gen să o fac geloasă, s-a supărat rău și mi-a dat Block înapoi la MESAJE!
Oricum e mult mai complicata situația decât mă așteptam!
Plâng după ea și stau cu speranța că o să îi treacă supărarea.
Normal dacă se împaca cu fostul mie nu îmi scria mesaj cu,, Sa va tina?

7 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Pai daca s-a impacat cu fostul... asta este. S-a dus. Treci peste.

| nyoentox2002 explică (pentru DoarBogdan):

Nu se știe dacă s-a împăcat cu fostulcrying(

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

laughing)))))) femeile sunt destul de proaste de la vaeste fragede

| GeorgianaDiaconu a răspuns:

Sincer.da, esti cam mare la 18 ani pentru astfel de drame dar cine suntem noi sa te judecam?! Ce as face eu in locul tau, nu m as mai uita in urma si as renunta la faza cu conturile fake pentru ca sunt copilarii cel putin pentru tine (Ea e o copila, tocmai d asta a si crezut ca acel cont apartinea intr adevar cuiva.Un cont fake se observa, nu are likeuri la poze si arata ora si data inscrierii! )
Vorbeste matur cu ea, poarta o conversatie si intreab o ce vrea sa faca si ce isi doreste.E mica, nu ai ce sa ii ceri...

| nyoentox2002 explică (pentru GeorgianaDiaconu):

Nyoentox2002 mă cheamă pe insta, și mulți nu îmi dau 18 ani, uitete pe profilul meu și ai sa vezi ca la 18 ani nu arat cine știe ce, pe fata ai o iubesc, e slăbută și micuța intr-adevar, dar sunt și fete de 15 ani care arata mai dezvoltate decât unele fete de 17-18 ani

| NarcisIfrim a răspuns:

Fratele meu, la 18 ani tu suferi dupa o copila?
Nu o mai stresa atat nu vei mai avea nici o sansa sa se intoarca la tine.
Vrea sa nu mai auda de tine:BINE, PA!
Astea sunt toate cuvintele pe care trebuie sa le spui.Si din acel moment,prietene, nu ii mai scrii, nu o mai cauti.
Poti tu sa te rupi, sa te frangi in 2, dar nu o cauti.Plus ca are doar 15 ani, ceea ce e si normal pentru varsta ei.
Las-o in pace! E penibil, ce ai facut.
Sa iti vezi de viata ta, asta e secretul.

| Cosmin89321 a răspuns:

Man,ăăăăăă, cum să îți spun frumos? Ce ai făcut tu a fost ce ar fi făcut un copil de 13 ani gras fără prieteni care nu știe sa vorbeasca cu fetele pentru a combina o fata de a doispea. Da îi ceva mai nasol că tu ești adult și ea nu. E urât ce ai făcut, nu te aștepta să ieși vreodată cu ea.
Also, nu încerca să o cmbini mai tare că te faci mai de câcat.