| dulshe a întrebat:

Km cat costa un nokia 5310? dar la abonament(vodafone sau cosmote)?

18 răspunsuri:
| tukhey23 a răspuns:

Nu stiu, si chiar daca as stii. ce imi dai sa iti spunhee hee

| Cryss a răspuns:

De ce nu intri pe site-urile lor oficiale si uita-te acolo, fiindca sunt mai multe tipuri de abonamente si cred ca asa te-ar ajuta mai mult fiindca acolo sunt date exacte happy.

| NimeniCuActe a răspuns:

Cel mai bun site pentru asa ceva... www.price.ro... cel mai ieftin "la liber" il gasesti la 589 lei

| Zoombe3 a răspuns:

La vodafone cu optiunea vodafone 400 / 2 ani costa 39, 00 euro, si poate ajunge pana la 99, 00 euro.

| sese a răspuns:

In jur de 110 euro

| bogy a răspuns:

Am eu unul de vanzare acum.si il dau cu 300 ron.cutie completa, garantie un an, card de 2G.la fidelizare la orange e 320. ti-am spus sa faci o comparatie, sa vezi piata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa-l iei cu 340 de ron sau chiar mai putin.

uite : http://www.okazii.ro/......40ron.html

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Intră pe site-urile lor și vezi toată oferta completă.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am gasit pe un sait ca pretul este de 908ron
dar la abonamente caut si eu dar nu am gasit inca

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

2 mil

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cat e 110 euro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La cosmote sigur 100%100 19 lei eu am fost pentru. asta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La cosmote este 19 lei ca am fost pentru. mine si asa a spus.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La liber costa 599 lei dar depinde de abonamentul pentru care optezi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vodafone

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cixa caosta 549 ron far abonament

| sdas a răspuns:

Patru milioane