| alex_8403 a întrebat:

Km imi daw seama cand fumez daca trag in piept si nu in gat:daw fundita

3 răspunsuri:
| Enma a răspuns:

Pai geniule orima data cand fumezi e clar ca fumu trece si prin gat nu deci o sa simti si daca ajungi in plamani mai bine exersezi pana vezi ca nu mai simti in gat si e clar ca ajunge in plamani sau cel mai bine nu te apuci happy nu as sti eu prea multe da la la nanoteku meu cu care sunt obisnuita nu simt nimiclaughingsau la vogue roz

| Just4FunHD a răspuns:

Mai bine nu ai mai fuma. Se vede ca nu e pentru tine si nici nu te face mai cool.

| N3rvos a răspuns:

SImplu, in momentul in care tragi din tzigare tragi ca si cum ai inspira aer, te invat un truc acnd tragi din tzigare spune caimeicarutamealaughing dar cand zici asta sa inspiri si atunci cu siguranta tragi in tinelaughing