| Tehno21 a întrebat:

La 1.73 cm, 55 kg, 17 ani e ok? Am avut 50 acum 2-3 luni dar am mancat mult fast food si porcarii si am pus grasime mai mult mai ales la abdomen nici deloc forta, eu asa par normal nici slab, nici gras eu asa ma vad doar ca mi s-a pus multa grasime la abdomen cum am zis.

3 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

La înălțimea pe care o ai greutatea e normală.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Este ok.

O zi frumoasa in continuare ^_^

| ShaOfHatred a răspuns:

Ești slab rău. Un bărbat trebuie să aibă greutatea măcar echivalentă cu înălțimea (gen 1, 73-73 kg). Dacă mai pui și mușchi etc, și mai mult.