| anonim_4396 a întrebat:

La barn buddy cum poti sa furi de la vecini chiar daca are caine care e smekeria?big grin la barn buddy

1 răspuns:
| LeonardoDiCapra a răspuns:

Pai era una cu tabb dar nu mai merge...eu incerc cu ora de la PC.incearca sa iti pui ora de la PC cu o zi sau doua inainte si apoi incearca sa intii pe „bb"Barn buddy.in acest fel PC-ul gandeste in viiitor ca acel caine nu trebuie sa mai aiba mancare deci nu mai are si u poti fura, dar nu stiuh ca mie nu mi-a mers niciodata si nici nu cred ca imi va merge.SUCCES! fundita? please!
big grinbig grinbig grin