| dya26 a întrebat:

La cati ani ai vrea sa te casatoresti?

Răspuns Câştigător
| мιнαɛℓα36 a răspuns:

Nu ai de unde sa stii! bine, iti poti dori orice, dar asta nu inseamna ca se si indeplineste! eu m-am casatorit la 20 de ani si am divortat la 21!

17 răspunsuri:
| Ramonaaaa a răspuns:

La 25-26.

| Tourniquet a răspuns:

Asi vrea in jur de 24-25, si sa am un copil in jur de 25-26. Depinde... cum imi va fi destinu'hee hee.

| Victoria a răspuns:

Cam pe la 23-24 de ani.

| Veve :X a răspuns:

Pai in jur de 24-25 de anibatting eyelashes mia repede n`are rost laughing de ce sa ma stresez toata ziua : ``oare ce fac de mancare azi?``, `` vaii! am uitat sa-i calc camasa`` laughing sau chestii de genu` laughing mai bine free decat maritata si cu facultatea neterminatabatting eyelashes

| Ana-Maria94 a răspuns:

Dupa ce termin facultateahappy

| marsy a răspuns:

Dupa dorinta mea pe la 2 3. dar viata are multe intorsaturi!

| covexrobu a răspuns:

Dupa 30 de ani. Nu vreau sa imi pun streangul in gat mai repede. laughing

| I'mPerfect(a)! a răspuns:

La 24-25 cred!

| Miss Maddy a răspuns:

Eu pe la 23 da nu stiu de ce atuncilaughing

| Bia:X a răspuns:

24... pana atunci mai vreau sa ma bucur de viatalaughing

| dyddyyyx18 a răspuns:

Pe la 25-26 de ani. tu?

| OrangeWind a răspuns:

Mereu am visat sa ma casatoresc la 27 de anilaughing

| alexandraaaaa a răspuns:

Ooo...Nu ma gandesc la asa ceva...Nici n-am prieten!

| Đοαr eu şi ατâτ ♥ a răspuns:

27-30 ani cam asahee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intr-o alta viata daca s-ar putea laughing)
In jur de 30 :p

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu am ales varsta! Cand o hotarî soarta.