| andra7664 a întrebat:

La cati ani v-ati inceput viata sexuala? Acum regretati ca ati facut-o?

Răspuns Câştigător
| Razvan a răspuns:

Nu mi-am inceput inca viata sexuala si nici nu am de gand sa o fac prea curandshame on youAm alte prioritati.Baieti slava Domnului au fost, sunt si vor fi mereu. Poate cu varsta, se mai maturizeaza si ei si au alta perspectiva asupra vietii.Desioh go on

4 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Din fericire nu am facut inca. Da, sigur as fi regretat!

| luciana200972 a răspuns:

La 18 ani, am inceput viata sexuala pentru ca mi-am dorit desi nu a fost cu cine trebuia, nu am regretat nici o clipa si nici acum dp 8 ani nu regret. bafta, si fa-o doar dc tu asa vrei si simti, nu din alte motive.

| Bitzika a răspuns:

Nu mi-am inceput viata sexuala dar probabil o s o incep pe la 16 17

| emaema a răspuns:

La 20 de ani mi-am inceput viata sexuala si nu regret nimic. intr-adevar cu primul baiat cu care am facut sex nu am ramas decat cateva luni, dar asta nu este o problema. problema este ca atunci cand incepi viata sexuala trebuie sa te protejezi. adica : prezervativul sa fie litera de lege la fiecare contact sexual. celelalte mijloace contraceptive cum ar fi : anticonceptionalele pastile, diversele dispozitive contraceptive trebuiesc discutate cu medicul ginecolog care iti va recomanda un mijloc contraceptiv adaptat nevoilor organismului tau. mergi la medicul ginecolog si intereseaza-te. de multe ori fetele sunt invatate sa le fie rusine de medicul ginecolog si asta duce la sarcini nedorite, la boli venerice diverse si chiar in unele cazuri la boli foarte grave si care nu se vindeca niciodata precum sida.