| Wirusssssssss123 a întrebat:

La ce ajuta zilele de pe snap, doar ca apare focurile alea la mesaje si gata?

3 răspunsuri:
| anamaria82726 a răspuns:

Da, nu ai nimic de castigat din asta. Doar te miri de cate zile ai)))))eu am 800 cele mai multe si acum nu imi vine sa ma las de ele...deja este o obisnuinta sa dau snap zilnic, nu am cum sa uit))

| fatadinpadure123 a răspuns:

Mda, eu am făcut 10 zile și apoi am uitat sa mai fac snap, m-am cam lăsat în ultima săptămână, uit rolling on the floor

| kitsunenereea a răspuns:

Nu au scop. E ca sa tii cont de cate zile faci snap si sa te lauzi la prieteni laughing