| n0name a întrebat:

La ce dati/ati dat teza geografie sau istoriewinking? Fara fundoywinking

10 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Istorie, deşi nu îmi place şi îmi place geografia. Dar nu te pune cu prostu', că are mintea liniştităbatting eyelashes, deci prefer să nu îmi fac nervi la geogra şi să dau la isto.

| Shuellen a răspuns:

Istorie

| M3lania a răspuns:

Geografie. Tu?

| M3lania a răspuns:

Deja ati dat?:O
Noi o avem abia pe 8 decembrie.
Si cum au fost subiectele? happy

| AngoOra a răspuns:

Eu vreau sa dau la istorie pentru ca la geografie sunt varza happy

| aLLii a răspuns:

Geografiee; x

| Annie_6583 a răspuns:

Am dat la geografiewinking

| maddy0212 a răspuns:

Geografiebig grin

| n0name explică:

Paiwinking la istorie stiam lectiile bine... dar am preferat sa nu dau pentru ca stiam ca nu o sa termin intrebarile nici in 3 orelaughing asa ca m`am chinuit sa invat toata materia la geografie si am dat ieri \dancing acum astept notawinking va astept si cu notele luateewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Geografie.