| Qwrtg a întrebat:

La ce dau diferentele daca sunt clasa a 9 a si sunt pe profilul stiinte ale naturii si vreau sa ma mut pe stiinte sociale?

6 răspunsuri:
| Nemessys a răspuns:

Poti da la : desen, muzica, latina. (Daca materiile astea le-ai facut deja, atunci nu mai este nevoie sa dai). De exemplu. daca ai facut latina in clasa a9-a, atunci dai la celelalte 2. Ideea este ca tu dai la materiile pe care nu le-ai facut intr-un anumit an la acel profil, in schimb profilul la care vrei sa te transferi, a facut-o.

| Mynameis93 a răspuns:

Din câte ştiu eu, la logică. Fundă?

| Nemessys a răspuns (pentru Mynameis93):

Toate clasele de a-9a fac logica.

| Mynameis93 a răspuns (pentru Nemessys):

Dar numai ştiințele sociale dau teza din logică ^_^

| Nemessys a răspuns (pentru Mynameis93):

Si celelalte clase la ce dau teza in a9-a?

| Mynameis93 a răspuns (pentru Nemessys):

Mate-info nu ştiu exact,parcă Mate,Info,Română şi alegere dintre Bio şi Chimie
Bio-Chimie la Mate, Română, Informatică parcă şi alegere între Bio şi Chimie
Filologia la Română, Istorie, Engleză şi Latină.