| eu_8573 a întrebat:

La ce e bun " Google Chrome"? fundita

6 răspunsuri:
| CristineDelaruss a răspuns:

E exact ca mozilla, dar are un design mai pe "placu ochilor", si e mai usor de cautat in el.
Bafta!

| AnneMarri a răspuns:

sa stergi istoricul dupa ce te uiti la filmuletze porno love struck

| PeAfara a răspuns:

Are o viteză bună, zboară pe unele site uri. Dacă nu mă inşel se pot viziona şi filme online.El e ansamblat din 25 de biblioteci de coduri de la Google şi alte părţi cum ar fi ...Netscape.
Chrome ul îşi actulizează periodic bazele de protecţie împotriva inşelătoriei şi una împotriva malware-ului.

| OnlyShit a răspuns:

Corect stergi istoricul si cauta mai repede!

| Biiiiiia a răspuns:

Motor de cautare pe net ca si "Mozilla","Internet Explorer" s.a.m.d., doar ca e mai bun, adica merge mai repede si poti sterge istoricul.

| BiancaW a răspuns:

Extensia de dislike pentru. facebook.\dancing
Eu pentru. asta am instalat chromelaughing