| Anastasia975429 a întrebat:

La ce liceu pot da dacă nu sunt buna la mate sau fizica? Am auzit ca la filologie trebuie sa citesti foarte mult. E adevărat? + Idei de joburi banoase fara multa munca. Multumesc!

5 răspunsuri:
| Nirvanaaa a răspuns:

Nu exista joburi bănoase fără munca multă. Astea vin la pachet.
La orice trebuie sa citești mult. Dacă nu îți place matematica mergi la filologie.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Joburi bănoase fără școală și multă muncă nu există.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Filologie, științe sociale, profil vocational(desen, muzică etc) sunt fără matematică și fizică multă. Pune pasiune în munca ta dacă nu vrei să fie presiune și banii nu se vor lăsa așteptați.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La profil Științe Sociale.

"Idei de joburi banoase fara multa munca" - Videochat.

| Violleta2022 a răspuns:

Un liceu agricol sau industrial de constructii, unde nu se face decat putina mate si fizica, necerandu-se nici prea multa literatura, ca sa citesti mult.
In ce privesc joburile banoase, acelea se obtin cu MULTA, foarte multa invatatura si multi ani de stiudiu intens.