| Panda15 a întrebat:

La ce liceu sunteti/vreti dati? (ce profil)

13 răspunsuri:
| Victoria a răspuns:

Sunt la Stiinte Sociale.

| LoveMusic a răspuns:

Aş vrea să dau la filologie pentru că îmi place foarte mult lb.română şi lb. străine sau la uman.(am vrut la ştiinţe ale naturii, dar se fac cam multe ore de mate). La astea 2 profile nu se prea face matematică, gând care mă linişteşte laughing

| User a răspuns:

Sunt la stiintele naturii.

| PurpleLadybug a răspuns:

La Colegiu Militar "Mihai Viteazul" din Alba Iulia, la bio-chimie... daca nu intru ma duc la teoretic la filologierolling eyes
take carepeace sign
tu?

| L a răspuns:

Sunt la stiinte sociale.`love struck

| Glamour612 a răspuns:

La uman pentru ca nu se face prea multa matelaughing si nici examenul la matematica nu se da... day dreamingsi faci doar in a 9-a si a 10-alove strucklove struck.Desi trebuie sa inveti romana si engleza...gandul fara mate ma linisteste completlaughinglove struck:*:*

| pedaladeacceleratie a răspuns:

Buna.
Sunt la stiinte ale naturii. E un profil usor, bineinteles daca sti un pic de matematica, fizica, chimie, biologiehee hee

| liongirl a răspuns:

Buna!`happy
Eu vreau sa dau la Liceul Alexandru L'Ahovary sau cum s-o scrie din Ramnicu Valcea (orasul in care locuiesc), la profilul Uman, sectia Stiinte Socio-umane (asta pentru ca vreau sa devin psiholog judiciar).
Tu unde vrei sa dai?happy
Bye!`:*

| Georgix a răspuns:

Sunt la economic. big grin

| Panda15 explică:

Pai nu stiu cred ca la pedagogic

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu vreau la arte in momentul de fata.

| robybossu a răspuns:

Buna! Sunt la liceul Ion Luca Caragiale [din ploiesti jud ph.d aici d la mine] sh sunt p profilul mate-infolove struck!