| nataliaduchess a întrebat:

La ce ma ajuta o tableta? Ce tableta imi recomandati: cea Galaxy 2 de la Samsung sau iPad-ul de la Apple? Multumesc.

Răspuns Câştigător
| ÐÿÅ a răspuns:

Buna! Tableta este ca si Laptopul sau calculatorul!
Eu zic sa profiti de reducerile de sezon si sa-ti cumperi una.
iPad-ul de la Apple este foarte bun!

7 răspunsuri:
| alin567 a răspuns:

Ipadul lol matura pe jos cu android.Mie imi plac ambele dar trebuie sa fiu realist.La cele 2 tablete procesorul si sistemul de operare este cheia iar ios e seful

| Iulian03 a răspuns:

Pai tableta de multe ori are sistem Android.Iti recomand tableta Apple.

| Ramona000 a răspuns:

Galaxy s 2 applelul este cea mai mare porcarie tot ce am avut de la ei s-a stricat

| Almássy a răspuns:

Cele de la Apple sunt intotdeauna cele mai bune!
numai bine!

| Molecula a răspuns:

Depinde daca vrei sa fie toti cu gura cascata "wow Apple" atunci ia-ti ipad-ul, daca vrei ceva sa nu se strice si sa fie mai rezistent si mai ieftin ia-ti de la Samsung

| Sarai a răspuns:

La ce te ajuta o tableta? O tableta e ca si un laptop sau un calculator. Poti sa te joci pe ea, poti sa te informezi ...sa-ti pierzi timpul happy Ti-as recomanda iPad-ul de la Apple.

| anutatuca a răspuns:

IPad-ul de la Apple este foarte bun