| OmNom a întrebat:

La ce numar trebuie sa sun sa aflu cat credit am pe Vodafone si ce numar am? Funda repede!

Răspuns Câştigător
| Rawwwrrrr a răspuns:

Trebuie sa formezi numarul: *100#. Apesi pe butonul de apelare apoi astepti cateva secunte pana vei primii un mesaj. Primesti un mesaj sau doua. happy Fundita? puppy dog eyes

4 răspunsuri:
| piti77 a răspuns:

*123# pentru credit
numarul il poti vedea apeland de pe telefonul tau un alt telefon. vezi pe telefonul apelat ce numar iti apare (poti face asta daca ai credit )
ai gasit vreun telefon?happy

| cosmy4ever a răspuns:

Parca era *123# pentru. credit...

| Costel919191 a răspuns:

*123# iti afiseaza creditul happy

| alex95Petorsani a răspuns:

Suna la 112