| FlorinDrg a întrebat:

La ce ora apare pe Creative Monkeyz Episodul 7 din RObotzi, stiu ca joi dar nu stiu la ce ora? Multumesc, ofer funda :X

8 răspunsuri:
| BudăSpiritOfVengence a răspuns:

Cel mai probabil apare pe la ora 22 asa apare de 2 saptamani

| ๔ღILoVeRaPღ๔ a răspuns:

Fii sigur 23:00

| pisi1793 a răspuns:

La 19:00, dar de obicei mai dureaza pana il posteaza

| L33thaLL a răspuns:

Nimeni na zis bine. Creativemonkeyz zice ca la 19:00 dar nu, la 21-22-23 maxim

| ᴥʙɛʙɛᴌᴜṣḁᴥ a răspuns:

E trecut de 7 si nu e nici pe dracu laughing aia au zis ca pe la 9 jum pe site lor

| Lollix a răspuns:

Nu. eu acum astept sa bage ep 9. si e 12.05. si p celalalt l'au bagat la 1 parca zicea un coleg. deci. vedem dimineata mai bine. din cauza celor care se chinuie sa injure pe site si il acceseaza de milioane de ori pe minut.laughing.

| gabytzuku a răspuns:

La ora 19:00(am intrebat un prieten si s-a interesat si el si la 7 pm e)winking