| razadeluna a întrebat:

La ce ora va culcati in weekend, fata de zilele cu scoala?

20 răspunsuri:
| Victoria a răspuns:

In timpul saptamanii la 11, in weekend la 12.

| juniper a răspuns:

La aceeasi ora, 11 fara ceva sau 10:30.

| yanny`s a răspuns:

Eu nu am un program anume.sunt nopti in care adorm pe la 12-1, altele in care stau pana la 2, altele in care nu dorm deloc. depinde cat pot rezistalaughing

| larrii a răspuns:

Pai in zilele cu scoala incerc sa ma culc la 10-11 da nu adorm asa ca ma culc la 12
si in weekend ma culc pe la 2-3 thinking

| Bia:X a răspuns:

In weekend pe la 3-4 noaptea si in zilele cu scoala la 10happy... tu?smug

| Ionutzsa a răspuns:

Vinerea si sambata stau si pana pe la 3-4 dimineata happy si ma trezesc pe la 1 in amiaza laughing, iar in zilele cu scoala pe dupa 10 [ cateodata stau si pana la 12]batting eyelashes

| BuBuLyNa a răspuns:

In weekend ma apuca seara si ora 12, dar la scoala cand sunt ma culc la 10. tu?

| Pisiii :x a răspuns:

Cand mie somn ma culc...Asta cred ca ar trebui sa faca toti laughing

| lavyBandB a răspuns:

Pai pe la veo 1-2. dar in timpul scolii pe la 11, 11jumate

| Яùxsi a răspuns:

Eh. eu cand mi-e somn laughing de exemplu, acum e 1. 26 si maine ma duc la scoala laughing

| Lary a răspuns:

Cand ma apuca somnul...cam pe la 12-1.la fel e si in zilele cu scoala

| Sniper a răspuns:

N'am o ora fixa. Ca este in weekend sau in timpul saptamanii, ma culc cand vreau.

| tpuguru a răspuns:

Eu in timpul scolii ma culc pe la 12, iar in weekend nu am o anumita ora.

| alexandra_6462 a răspuns:

In orice zi ma culc pe la 5 dimineata.

| denisaalexandru01 a răspuns:

12-1... dc nu cateodata 2...

| Lavy_4392 a răspuns:

Pai in cursul saptamanii pe la 12 chiar daca fac ore dimineata. iar in weekend 2-3-4 depinde. daca ies in oras chiar si dupa 6 :p kiss:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai pe la 1-2 asa, poate mai tarziu. Uneori mai stau cu verisoara mea ca mai vine sa doarma la mine, deci stam si pana la 3. Si dimineata ma trezesc pe la 12 ca nu mai ma lasa mama sa dorm. In zilele cu scoala ma culc la 11-12, si dimineata ma trezesc la 8 jum. Peace.winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fie ca e week`end, fie ca e una din zilele cu scoala, tot dupa ora 1-2 ma culc, chiar daca la 6:30 ma trezescbig grin. Asta pentru ca dorm foarte mult cand vin de la scoalawhistling (de pe la 3 pana la 8big grin).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu tin cont de ora sau ca am scoala a doua zi. Ma apuca somnul, dorm big grin. In general pe la 12.

| Byanka_7571 a răspuns:

In weekend de obicei ma culc pe la 12 sau chiar 1, 2