| Sadop a întrebat:

La ce profil sunteti / ati fost la liceu?
Regretati?

9 răspunsuri:
| Chérrrie a răspuns:

Eu sunt la stiinte ale naturii si regret oarecum alegerea facuta.

| Sadop explică (pentru Chérrrie):

De ce?

| Chérrrie a răspuns (pentru Sadop):

Mereu m-am ferit de matematica iar atunci cand mi-am ales profilul asta am sperat sa nu am de-a face cu prea multa mate.dar nu prea a fost asa. Am 4 ore pe saptamana si fac si cu cea mai exigenta profa din liceu.
In plus, la profilul asta faci si mai multa fizica, biologie si chimie, pe langa obiectele celalalte. Mi se pare un profil greu, dar dat fiind faptul ca la liceul din orasul meu (care ce-i drept, e unul mic), nu sunt decat vreo 3 profile si nu prea am avut de unde alege, o sa raman aici si o sa duc o lupta crancena cu matematica. laughing

| Sadop explică (pentru Chérrrie):

Atunci mult succes!

| Chérrrie a răspuns (pentru Sadop):

Multumesc.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt la mate-info si regret teribil, am fost cam lovit de depresie si nu prea mam descurcat.

| xLove a răspuns:

Sunt la teatru!

Si nu, nu regret nici macar o secunda ca am mers la acest profil! M-am straduit sa intru la acest liceu, si sunt foarte pasionata de teatru, citit.

Sincer, nu m-as vedea la alt liceu, sau la alt profil! Constider ca mi-am atins un scop, intrand la acest liceu si la acest profil!