| nimicaici a întrebat:

La ce profil vreti sa dati la liceu?batting eyelashes De ce?

2 răspunsuri:
| AnneBre a răspuns:

Eu vreau să fac Liceul de Arte. Mereu m-a pasionat arta. happy

| Pikaciuuu a răspuns:

Eu as vrea la Uman deoarece imi plac foarte mult materiile gen romana, engleza, germa etc. Si in plus poate la mate-info nu toata lumea se descurca...Eu de exemplu nu m-as descurca pentru ca avem o profesoara care este si directoarea scolii si nu ajunge decat pe la 25 la ore si pana la 40 povestim si atunci mai facem niste exercitii ce putemthinking Insa daca te descurci si iti place ai putea sa te duci si acolo.happy Sper ca ti-am fost de ajut-o :d