| alessia a întrebat:

La ce se refera un baiat cand iti spune ca esti "bunaciune"?hee hee

Răspuns Câştigător
| Andarock a răspuns:

---> Inseamna ca esti : draguta, inteligenta, sexy, amuzanta, frumoasa, petrecareata etc.

Adica toate complimentele posibile pe care poate un baiat sa i le dea unei fete, puse intr-un singur cuvant, ar fi ''bunaciune''.

---> In concluzie : Baiatul ala te placee`! happy

Sper ca te-am ajutat puppy dog eyes

8 răspunsuri:
| Dennys1521 a răspuns:

Eelaughing)
adica ca esti dotata ca ai un corp cu forme frumoase
ca ai c*r sani picioaresmug

| vreauTotulSauNimic a răspuns:

Adica ai formebig grin si arati bine.

| medgirl a răspuns:

Depinde in ce context a spus-o.se poate referi la corp sau la o fapta in care ai dat dovada de calitati.Cel mai probabil insa s-a referit la unele parti ale corpului.

| TheSearcher a răspuns:

Ca arati bine si nu i'ar fi rusine cu tine ^^. multe o iau ca pe un lucru rau sau se supara cand un baiat ii spune ca e buna. dar e si greseala tipilor. majoritatea o spun cam pervers >.> cu sensul ca ar vrea putina 'actiune' daca intelegi ce vreau sa spun ^^

| Catherine a răspuns:

Ii place corpul tau happy

| Alissonn14 a răspuns:

Adica esti draguta, esti frumoasa. Poate chiar ar vrea sa fie cu tine happy. Bafta!

| PαtнwαуTσBℓιѕѕ a răspuns:

E pervers baiatul care spune asta, deci inseamna ca se gandeste la tine ca la...un servetel happy

| summer12 a răspuns:

Zice ca esti draguta. voai frate ce de-a obsedati. numa c*r si tz*tze visati