| JamilaGizeh a întrebat:

La ce varsta ati purtat pentru prima data tocuri?

13 răspunsuri:
| thegatekeeper a răspuns:

Am purtat la 15 ani, de vreo 3-4 ori, dar a fost pentru prima si ultima oara. Mi-am dat seama ca nu sunt pentru mine. Nu ma simt comod purtand si nici nu este genul de incaltaminte care este pe gustul meu, dar am vrut sa ii dau o sansa, totusi (de fapt, mai multe).

| anss23 a răspuns:

41 si 3 luni.big grin

| wforweirdo a răspuns:

Urasc tocurile, nu port niciodata.

| JamilaGizeh explică:

? raised eyebrows

| Niakit a răspuns:

Idem Gaby. N-a fost tocmai cea mai placuta sensatie, dar a meritat. "Baba sufera la frumusete"

| Gaviota a răspuns:

Prin clasa a6-a cred.happy

| Lora1 a răspuns:

14 ani! am avut banchet!

| gaby5995 a răspuns:

15 ani, la banchet.

| simonafrumoasa a răspuns:

Pai pe la 14. dar bine asa serios ca si eu cand eram mica mergeam la nunti sa imi fac prezente tocuri si daca nu reuseamsa stau tot timpul ma schimbam. si dupa am implinit 14 ani si am fost la banchet pe niste tocuri inalte. eram cat de cat obisnuita din nuntile la care am fost incaltata pe tocuri. aveam ca sa ii zic asa "pracyica" laughing

| ριтιкaa a răspuns:

Eu port tocuri din cl a5a rolling on the floor

| asfghjklasdfghjkl a răspuns:

11 ani

| Mirrabella a răspuns:

14 ^^.

| bebitzapau a răspuns:

13 ani la o nunta.:*