| anonim_4396 a întrebat:

La ce varsta v-ati inceput viata sexuala? unde? si cum a fost? vreau raspunsuri serioase, fara bataie de joc.

Răspuns Câştigător
| Srobert a răspuns:

Viata sexuala se incepe mereu la 18 ani.Cei care o incep inainte grejesc foarte tare pentru ca vor urma consecinte in viitor.Intr-o excursie cu mai multi prieteni la munte. Si nu poti sa spui ca sexul este ceva nasol sa ca cuiva nu ii placelaughing sper ca te-ai prins

2 răspunsuri:
| Vladuthz a răspuns:

16 ani, la o benzinarie, a fost caldut deoarece curva avea un aparat care emana caldura, am dat un numar, si am plecat.

| AndyLavy a răspuns:

Aveam aproape 18 ani...si s-a intamplat acasa la prietenul meu, cu care acum am implinit 2 ani si aproape 3 luni. happy A fost una dintre cele mai frumoase experiente pe care le-am trait si le voi trai vreodata happy Nu a fost cu trandafiri sampanie chestii de genu, ca in filme, insa a fost special, conexiunea dintre noi si sentimentele au fost cele mai importante. happy