| Emilianaaa a întrebat:

La citi ani ati inceput viata sexuala?

9 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Depinde ce intelegi prin a incepe viata sexuala, o fata care a facut sex anql e virgina dar oare a inceput viata sexuala? lesbienele si gay sunt virgini pe viata, daca vorbim de penetrare vaginala inca nu am inceput desi am 28, nu consider sexul a fi o necesitate si o nevoie de ordin primitiv, primar atat, nu o vad ca o nevoie rationala sau emotionala, cand iubesti faci dragoste, sexul e doar o nevoie salbatica a omului

suntserios
| suntserios a răspuns:

De ce as scrie despre asta unor necunoscuti de pe net?

| Emilianaaa explică (pentru suntserios):

Atunci poti nici sa nu te uiti la postare, cit si sa comentezi...

| HazelEyes77 a răspuns:

E o chestie prea personala s o expun aici.

| alexwahl a răspuns:

Am 22, dar inca n am inceput-o. Nu e graba.

| anonim_4396 a răspuns (pentru alexwahl):

Dar cand vine graba? Dupa 30?

| alexwahl a răspuns (pentru anonim_4396):

Cand gasesc persoana potrivita.

| anonim_4396 a răspuns (pentru alexwahl):

E bine. Esti tanar. Pana la 30 nu e nenorocire. Dupa 30 incepi sa iti faci probleme daca nu ai gasit inca una.

| Mada1920 a răspuns:

Daca chiar te roade curiozitatea eu pot sa spun, nu ma doare mana sa o fac, 16 ani