| neednothing a întrebat:

La Counter Strike ce inseamna frag?

Răspuns Câştigător
| Drauzy a răspuns:

Frag sa numeste punctul pe care il faci atunci cand omori un adversar
Fragarii sunt jucatori care nu joaca la obiectiv si stau la panda sa omoare adversari.

bafta happy

5 răspunsuri:
| TąNyą a răspuns:

Sa stai la panda sa nu-ti pese de echipa happy si ii astepti sa vina ascuns...

| TąNyą a răspuns:

Matt taci happy

| nuamPleaca a răspuns:

Fragar nu inseamna sa faci camp desteptilor oh go on
fragar inseamna sa joci la frag, la kill, sa faci wait, de ex daca 4 jucatori de la tine din echipa intra rampe, tu sa fii pe mijloc la scos ~

| matt25 a răspuns:

@ fantaszy: ala e un raspuns prost. Acela se numeste camping. @neednothing: fragul este fiecare om ucis. Omori 10, ai 10 fraguri.

| andreimihai96 a răspuns:

Numarul de oameni pe care i`ai impuscat