| Raulmarian342 a întrebat:

La evaluarea nationala la romana la subiectul al doilea la compunere am scris ca eu impreuna cu 3 baieti aveam un club de lectura la un biblionet unde mergeam si citeam dar un baiat nu mai a venit si ne mintea ca avea treaba. Dar la un moment dat mama lui a venit la clubul de lectura si ne-a intrebat de el deoarece el i-a spus ca va fi cu noi dar de fapt el era acasa si se juca pe calculator, iar dupa a inceput sa mearga iar cu noi.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ok, și care e întrebarea?

| Raulmarian342 explică (pentru anonim_4396):

Sunt curios sa vad daca am facut bine sau daca ma puncteaza!laughing

| Raulmarian342 explică:

Oare o sa primesc punctaj?