| xXAnGeLXx a întrebat:

La Happy Pets de pe Facebook nu ma lasa sa am prieteni decat 5 persoane straight face, de aceea nu pot sa primesc un animal din cosuletul "Shy Pets" pentru ca trebuia sa am 7 prieteni! Am deja 31 de prieteni pe Facebook care joaca Happy Pets, dar nu ma lasa sa ii adaug la joc sad!

4 răspunsuri:
| xXAnGeLXx explică:

Stie cineva cum sa rezolv sa am 7 prieteni la Happy Pets big grin?

| xXAnGeLXx explică:

Misto, nu am primit nici un raspuns straight face!

| LittleWolfLover a răspuns:

Cum adica nu te lasa sa ii adaugi? Cauta acolo sus la My Neighbors si putin mai jos iti vor aparea cei care joaca HP. Dai click unde iti arata ca ii pooti adauga si gata, ce mare scofala... poate a fost o eroare de server, si mie mi se mai intampla cateodata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu joc ma cheama :madalina mady