| rox a întrebat:

La mai multi ani! Am citit pe un blog acum 1 an o poezie "a fost o vremea" cred ca scrisa sub anonimat apoi am mai gasit'o pe un alt site dar nici acolo nu mentiona de cine e scrisa.problema e ca nu mai stiu nici blogul si nici siteul. mi-a placut foarte mult poezia, pe net o caut de o juma' de ora. Daca stiti vreun site/blog cu poezia asta "a fost o vremea" dati-mi linkulbatting eyelashescam stupid ce va cer, stiu.batting eyelashes

5 răspunsuri:
daniela
| daniela a răspuns:

Poate asta? http://www.poezie.ro/......i_la_mine.

| rox explică:

Mersi mult @ionut dar nu, nu e aceeasi

| rox explică:

Am aflat ca poezia era scrisa de o fata de la mine din scoalabig grin
whatever.thnx:*