| offff a întrebat:

La mine in oras cel mai popular liceu este cel de arte toti de acolo sunt populari si sunt tari straight face oare asa este peste tot?

Răspuns Câştigător
| rlk1234 a răspuns:

Nu,de ex eu stau in Bucuresti si cele mai populare licee sunt alea unde vin copii cu bani ex.jean mone, cervantes ...si nu trebuie sa te duci la liceul d arte doar ca sa fi populara, trebuie sa te gandeste ce rei sa faci mai departe in viata si in functie de asta te vei duce la un liceu anuemebig grin asta e parerea mea sper ca ti-am fost de folos! funda?

1 răspuns:
| BuBu_3209 a răspuns:

Si tu esti tare in felu tau, asa ca te poti imprietenii usor cu ei. Daca tu vorbesti frumos cu ei si ii bagi in seama si vezi ca rad in prezenta ta, te poti imprietenii cu ei. Sper ca ti-am fost de folos. FUNDAbatting eyelashes?