| loove_5215 a întrebat:

La mozilla firefox cum sa fac sa nu mai apara pe bara de sus siteurile pe care am intrat?big grin

Răspuns Câştigător
| Yana a răspuns:

Din bara de sus dai tools, apoi clear recent history si daca vrei sa stergi tot dai everything, daca nu selectezi de acolo.
Daca ai sa mai vrei sa intri pe ceva fara sa iti ramana in bara dai din start Tools apoi Start Private Browsing si apoi iti faci treaba. Ca sa scoti de pe privat dai apoi tot din Tools.

In speranta ca ti-am fost de ajutor,

Yana!

4 răspunsuri:
| traficanta a răspuns:

Intrii in arhiva, apesi pe CTRL si H si apesi pe fiecare site pe tasta Delete si le stergi pe toate, si voila nu o sa iti mai apara niciun sitebatting eyelashes

| hehehe a răspuns:

Sau mai simplu. dai pe sageata in jos, iti apar site`urile, si apoi te duci cu sageata pe ele, nu apesi, si dai delete de pe tastatura :d Sper ca nu am inteles eu prost intrebarea. happy

Emmy.

| George1510 a răspuns:

Daca vrei sa nu ti se memoreze site-urile pe care ai intrat faci asa:
unelte->optiuni->intimitate si selectezi de acolo "nu va memora instoricul niciodata"
sper ca ti-am fost de ajutor

| andreiano a răspuns:

Dacă ai meniul în limba română: mergi la Unelte -> Opţiuni ->la tabul Intimitate şi debifezi opţiunile de memorare a istoricului.
Dacă e în engleză, bănuiesc că la Tools -> Options etc. etc.