| Puffu a întrebat:

La Multi Ani TPU. Am si eu o intrebare : " Livrarea se va face prin curier". Deci... in cat timp vine coletul acasa? Te anunta telefonic ca sa verifice daca e cineva in acea zi la adresa specificata? Ofer fundita si voturi. Explicati-mi si mie mai multe despre acest curier, deoarece eu pana acum am comandat doar normal happy. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| doar.pt.voi. a răspuns:

Buna.
Fan Courier mai sigur.Coletul ajunge acasa la tine in 24h. Daca ai dat azi comanda, maine e posibil sa ajunga.
Mai multe... dai o comanda pe internet, comanda iti va veni in 24h de la comanda facuta, daca nu vei fi acasa, cel care distribuie coletele te va suna si iti va spune ca ai primit pachetul/coletul.Valoarea(suma pe care trebuie sa o dai pe colet)ii vei da distrubuitorului.

Toate cele bune!happy

2 răspunsuri:
| bogdang a răspuns:

Da, te suna inainte de a trimite coletul.

| LucianGabriel a răspuns:

Depinde de curier, distanta... Da si tu mai multe detalii.