| IsabelaIssa a întrebat:

La multi ani tuturor femeilor, domnisoarelor si mamelor cu ocazia zilei de 8 Martie, si totodata tuturor barbatilor pentru maine, 9 Martie!

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu stiam ca e ziua barbatului maine.

| Rockart a răspuns:

La mulţi ani şi ţie. O primăvară frumoasă!

P.S: Ziua bărbaţilor e pe 5 mai. happy

| IsabelaIssa explică (pentru Rockart):

Da, stiu, dar mai nou, nu stiu de ce, si-au luat si ziua de 9 martie ca o zi a lor, o fi invidie? laughing oricum, si ei sunt ai nostri, si trebuie sa ii sarbatorim si pe ei-barbatii din viata noastra- pentru ca unii dintre ei chiar ne fac viata mai frumoasa happy

| SimonaNicoletaღ a răspuns:

Multumesc,la fel!

| Adina77 a răspuns:

Multumesc.happy

| Lunia a răspuns:

Ziua barbatului e in 5 mai laughingnu 9 mai... si nu merita sa li se zica la multi ani laughing nu mi-au dat nici o floare anul acestaaa crying

| 01234 a răspuns:

Din cate stiu eu ziua barbatilor e pe 5 mai... happy