| Alllllexandra a întrebat:

La noapte o sa plec cu avionul in Italia, compania wizzair. Am bagaj de cala maxim 23 kg rezervat, exista vreo regula despre cum trebuie sa imi asez lucrurile in el? adica toate produsele de care am nevoie trebuie puse in gentute separate si apoi puse in geamantan?

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Le pui cum vrei tu, chiar nu ii pasa nimanui

| CLCQ a răspuns:

Lasa grenadele si cutitele acasa. In rest, sa nu ai alimente si lichide in bidoane. In rest vezi aici: https://wizzair.com/ro-RO/useful_information/baggage