| Sakurachan_6718 a întrebat:

La o olimpiada, faza locala inseamna faza pe scoala?

8 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Nu.

| Cameliapantiru a răspuns:

Faza locala este faza pe municipiu, fiind o faza posterioara celei pe scoala si anterioara fazei judetene. Succes!

| AdrianaBacescu a răspuns:

Nu.

| SweetMinion a răspuns:

Nu.Este faza pe scoala si faza locala, complet diferite.

| AcuddlyToy a răspuns:

Faza pe scoala este prima faza, daca treci este faza nationala, asa cred.Si eu m fost la olimpiade, asa se exprima dira mea.

| StarKiss a răspuns:

Nu...

| DirtyCow a răspuns:

Nu mah, faza locala este in scoala dupa treci pe faza sectoriala si dupa nationala

| Mendard81 a răspuns:

Faza locala este pe oras, faza judeteana e pe judet (ex. Targu Mures) iar ultima faza e nationala care e pe tara.

Sper ca te-am ajutat. Funda? happy