| YumeHime0 a întrebat:

La otaku si nijicon poti vinde orice are legatura cu japonia? si poate sa vinda orcine?

2 răspunsuri:
| ganton a răspuns:

Poti vinde si senvisuri, care n-au legatura cu Japonia rolling on the floor. Da' vezi ca a fost in octombrie anul' trecut.

| HellGirl4EverInHell a răspuns:

Nijikon*... si in mare poti vinde cam orice, dar daca nu e legat de japonia si nu prinde la ochi... cu toti animeistii aceeia nu vei avea sanse[spun asta pentru ca sunt si eu una dintre ei ^o^]