| Reeey a întrebat:

La prima intalnire cu o fata ce pot sa ii spun, ce "vrajeli" sa ii zic?!

2 răspunsuri:
| andreidraga a răspuns:

Daca nu vin natural "vrajelile" -> renunta la ele. Fata te va citi imediat daca nu esti tu insuti... Fii sincer, povestiti lucruri dragute, nu insista cu subiecte la care observi ca devine reticenta...

| breakbad a răspuns:

Nu o pupa in fund, sunt destui sclavi care o fac, fi tu arata-i ca ai un caracter smecher, ca are ce sa vorbeasca cu tine ca te duce capatana. Discuta despre gusturile ei muzica, hobby-uri, filme preferate de la chestii banale la chestii complexe dar le iei treptat.