| daniela50 a întrebat:

La profilele : stiinte sociale, filologie; la ce se da teza?

Răspuns Câştigător
| Chocoleataa a răspuns:

Eu sunt la profilul stiine sociale si dau teza obligatorie la romana si logica si am de ales intre franceza/engleza si geografie/istorie deci in total la 4 mateii.
iar prietena mea cea mai buna este la filologie da teza obligatorie la romana si latina si are de ales la fel intre engleza/franceza si isorie/geografie...happy

2 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

La stiinte sociale dai teza la romana, logica[in clasa a 9a.in clasa a 10a dai la psihologie, in a 11a la economie si in a 12a la filosofie], istorie sau geografie[alegi dintre astea doua] si engleza.
La filologie dai teza la romana, latina[in fiecare an], istorie sau geografie si engleza.

| Emilian601 a răspuns:

LA profilul filologie dai teza la Romana, Engleza, Latina si alegere Istorie sau Geografie