| DeeaLove08 a întrebat:

La scoala organizam un fel de expozitie cu felicitari, icoane, oua incondeiate etc. elevi, parinti, profesori vor cumpara aceste lucruri iar banii vor merge la o fetita bolnava de leucemie, care are nevoie de tratament in strainatate. am confectionat 2 felicitari pana acum. ce as mai putea face in afara de oua incondeiate si icoane? ps: trebuie sa aiba legatura cu sarbatoarea pastelui.

Răspuns Câştigător
| vreaubebe a răspuns:

Cosulete cu aranjamente pascale, in care sa pui putin fan, ou rosu, un iepuras de plus mic, etc, sau cu iarba. sunt foarte practice si se vor vinde bine dupa parerea mea. multa bafta si laudabila initiativa voastra