| TommoGirl a întrebat:

La scoala trebuie sa port uniforma adica camasa alba sau o bluza alba preferabil camasa... pe langa zicea diriga de o vesta dar nu e obligatoriu si de cravata rosie dar eu imi iau o esarfa de orice culoare... cum pot sa ma imbrac, iarna, la scoala folosind camasa ca un fel de acccesoriu dragut?

3 răspunsuri:
| TommoGirl explică:

OK... mULTUMESC, dar mai am o problema... o s-o postez la alta intrebare.

| Soniix a răspuns:

Daca e voie si bluza alba, e mai usor. Iti bluza, pui o esarfa albastra, verde sau roz. Dupa ia niste blugi care se asorteaza cu esarfa. Sper sa arati dragut. ^.^

| Erika3001 a răspuns:

Nu inteleg cum poti folosi camasa ca un accesoriu laughing dar ai putea sa ii dai farmec cu niste nasturi mai interesanti sau cu niste brose la moda. Cum ti s-a spus doar de camasa alba o poti schimba cum vrei tu presupun. Sunt in aceeasi situatie si am observat ca unii colegi isi deseneaza (cu pixu) cravata si ii dau un look nou. Dar asta tine de accesorizari iar cum tu ai cerut sa te accesorizezi CU camasa... poart-o desfacuta peste un maieu (si cand vine un prof sau ti se atrage te prefaci ca o incheilaughing ) Daca o ti pe deasupra ii poti face un nod sau o poti purta liber... de fapt o poti purta oricum iti place atata timp cat se asorteaza tinuteihappy