| DarkSeed a întrebat:

La STIINTE SOCIALE pana in ce clasa se face matematica si cate ore pe saptamana? Economie se face?
Va ros sa raspunda cei care stiu sigur!
Multumesc!

7 răspunsuri:
| thegatekeeper a răspuns:

Matematica se face pe tot parcursul liceului, pana in clasa a XII-a, 2 ore pe saptamana. Economie faci doar in clasa a XI-a, 2 ore pe saptamana, materie la care dai si teza anul respectiv. Materiile pe care nu le faci decat pana in clasa a X-a (inclusiv) sunt biologia, chimia, fizica, latina si muzica.

| alinutzapissy a răspuns:

Buna! eu sunt la stiinte sociale.Matematica faci pana in clasa a 12-a insa nu dai bac la eawinking, iar economie se face doar in clasa a 11-atongue

| Dana2103 a răspuns (pentru alinutzapissy):

La stiinte sociale nu se da teza dar nici bac la mate...mate(2 h pe saptamana), fizica, chimie(1 h pe saptamana) iar in clasa a 11-a nu mai faci aceste materii si da, se face economia(poti da teza dar si bac la ea daca vr tu)... sper ca te-am ajutat!
Mult noroc!

| alinutzapissy a răspuns:

Daca vrei mai multe detalii spune-mihappy

| DarkSeed explică (pentru alinutzapissy):

Din cate am vazut se fac 2 ore pe saptamana pana in clasa 12-a, nu?

| DarkSeed explică:

Deci,sunt confuz, am primit 2 raspunsuri diferite...Deci pana la urma se face pana in clasa 12 matematica si cate ore pe saptama?!

| intalnireainimilordmg a răspuns:

Si eu am intrat tot pe stiinte sociale....si nu stiu pre multe...doar ca se face pana in a 10 si dupa nu se mai face si sigur o sa fie putine ore

dar vedem noi in toamna