| Razviiiiiiiiii a întrebat:

La The West, care este cel mai bun caracter?

2 răspunsuri:
| AndreiGhita a răspuns:

Depinde, daca vrei sa castigi multa experienta si sa te distrezi fa-te soldat axat pe lupte pentru forturi. Daca vrei sa fi combativ, fa-te duelist. Daca vrei sa construiesti orase, Muncitor., Iar oentru drop mare la munci, Aventurier. Bafta! P.S.: Pe ce lume joci?

| adrbrb a răspuns:

Aventurierul este bun in munca si primeste bonusuri de la munci(nu de la extinderea orasului)
Duelist este bun in dueluri si are viteza marita cu 10%.
Muncitor este bun in extindere si primeste bonusuri in oras.
Soldat lupte la fort.