| GeooSykes a întrebat:

La varsta de 13 ani, e gresit sa fi emo?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
10 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| SerafimHD a răspuns:

E gresti sa fii emo oricum nu mai pune intrebarea asta a fi emo inseamna a fi singur emo nu inseamna fericit! deci de ce iti pasa? Fii emo acolo daca asta vrei!

| Aniia a răspuns:

Doamne! Cat ai trait tu de esti asa de suparata pe viata laughing? toata chestia asta cu "emo" este o prostie! mai bine iti vezi de scoala, esti inca copil! Nu face lucruri pe care le vei regreta doar pentru ca le fac si altii. Si oricum, a fi "emo" este ceva demodat :p

| Antoniacopiluța a răspuns:

Nu prea conteaza varsta, potii fi si la 9 ani emohappy

| GeooSykes explică (pentru Aniia):

Stii ca daca sunt emo nu sunt pentru still? Nu?

| Bhay_Lacry_1996 a răspuns:

Poti fi de la ce varsta vrei doar ca nu trebuie la varsta de 13 ani sa iti tai venele si chestii de emo...

| NicuBoss a răspuns:

Buna dcrystea! Da e gresit sa fi emo dar nu e gresit din cauza varstei e gresit din cauza necomunicarii cu oamenii din jur si alte chestii de emo stii tu sa iti tai vene si dastea.Eu te sfatuiesc daca esti emo sa renunti la acest stil de viata si sa devii o persoana vesela.Majoritatea oamenilor emo sunt ca au ceva ingrozitor pe suflet asa ca daca tu esti una din acele persoane ii poti spune celei/celui mai bun/buna prietena/prieten sau chiar si mamei ca sa te descarci.

| Liviu a răspuns:

Emo... emo... mi se pare o prostie, am fost emo cand eram copil, e aiurea, mai bine fi tu insutihappy

| Eus3b1u995 a răspuns:

Poti fi emo de la cati ani vrei tu.

| TheStory a răspuns:

Nu are legatura cu varsta.